Ток Сен

  • Ток Сен
  • Ток Сен
  • Ток Сен
  • Ток Сен
  • Ток Сен

Про...

Тайський масаж Ток Сен відомий світові кілька тисяч років і за цей час показав себе як один з найбільш ефективних і сильних видів масажу. Техніка його незвичайна: за допомогою спеціального дерев’яного молотка (по-тайськи – «ток») та палички тіло «простукується» по енергетичних лініях («сен»). При цьому створюються вібрації, які досягають найглибших м’язових шарів і нервових закінчень, справляючи могутній терапевтичний вплив на внутрішні органи, серцево-судинну, лімфатичну та інші системи людини. А завдяки поліпшенню прохідності енергетичних каналів успішно регулюється рух життєвої енергії. Саме тому тайські лікарі вважають масаж Ток Сен дієвим засобом боротьби як з фізичними недугами, так і з нервовою перевтомою.

Користь Ток Сен для тіла і душі

Усуваючи затиски, спазми, блоки в тілі, масаж добре розслаблює, знімає фізичну, розумову та емоційну напругу; він ефективний при лікуванні головного болю, захворювань опорно-рухового апарату, варикозу, навіть паралічу кінцівок. Стимуляція життєвої енергії позитивно позначається на імунній системі, обміні речовин, повертає душевну рівновагу і заряджає бадьорістю. Простукуваннями різної інтенсивності досягається потрібний ефект: оздоровчий, релаксаційний або тонізуючий.

Базова ціна :

90 хвилин –– 900 грн
120 хвилин –– 1200 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
02.10.2016 16:02
Елена Викторовна
Ток Сен сначала производит неоднозначное впечатление, но после процедуры, когда уходит напряжение из каждой клеточки тела и организм будто перезаряжается, я моментально расслабляюсь! Мне понравилось, плюс в том, что массаж на дому, не нужно никуда ехать, можно получать удовольствие от процедуры не выходя из дома :)
2.
10.08.2016 13:41
Ірина
скажу відверто, коли перший раз прийшла на масаж ток сен враження були неоднозначні. сама техніка масажу навіть трохи лякала :) до тих пір поки не розслабилася, ці вібрації .. які виникали від рухів масажиста .. я не можу їх описати словами, але це був справжній релакс! другий сеанс пройшов куди краще, я вже знала що зараз отримаю задоволення і дозволила масажисту робити свою роботу! якщо ще не пробували масаж ток сен, рекомендую!

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :