масаж Голови

  • масаж Голови
  • масаж Голови
  • масаж Голови
  • масаж Голови
  • масаж Голови

Про...

Масаж голови має загальнозміцнюючу та лікувальну дію, яка базується на активізації кровопостачання і, як наслідок, поліпшенні живлення клітин шкіри та волосяних фолікул. Він чудово знімає напругу в м’язах шиї та втому, допомагає побороти чимало недуг: головні болі і дискомфорт у шийному відділі, запаморочення, нервові розлади, стрес, порушення сну.

Оздоровчий масаж голови та комірцевої зони глибоко розслаблює і викликає позитивні емоції, адже, за даними наукових досліджень, він сприяє синтезові так званих «гормонів радості». Вистачає п’яти хвилин, аби людина (а надто та, яка веде малорухливий спосіб життя) відчула легкість і бадьорість у всьому тілі. Крім того, процедура загострює пам’ять, підвищує працездатність і має виражені імуностимулюючі властивості.

Косметичний ефект масажу голови

Покращання секреторної функції сальних та потових залоз сприяє очищенню шкіри від ороговілих лусочок, позитивно впливає на стан волосся, робить його здоровим, красивим, блискучим. Шкіра голови стає більш сприйнятливою до впливу всіляких бальзамів, шампунів, масок та інших засобів догляду за волоссям, а отже, і результат від їх застосування буде ще помітнішим.

Базова ціна :

30 хвилин –– 300 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
25.06.2016 10:38
Марианна
Вы слышали когда-нибудь про потоки энергии, которые насыщают наш организм и придают жизненные силы? Не только физические нагрузки утомляют человека, но и умственные. Массаж головы активизирует энергетические потоки, стимулирует кровообращение и дарит позитивные эмоции во время сеанса. Home.Masssage- это уникальный подход к проведению массажа. Специалисты оказывают услуги на дому в удобное время суток, что позволяет планировать свой день и не отказывать себе в удовольствии.

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :