масаж Голови

  • масаж Голови
  • масаж Голови
  • масаж Голови
  • масаж Голови
  • масаж Голови

Про...

Масаж голови має загальнозміцнюючу та лікувальну дію, яка базується на активізації кровопостачання і, як наслідок, поліпшенні живлення клітин шкіри та волосяних фолікул. Він чудово знімає напругу в м’язах шиї та втому, допомагає побороти чимало недуг: головні болі і дискомфорт у шийному відділі, запаморочення, нервові розлади, стрес, порушення сну.

Оздоровчий масаж голови та комірцевої зони глибоко розслаблює і викликає позитивні емоції, адже, за даними наукових досліджень, він сприяє синтезові так званих «гормонів радості». Вистачає п’яти хвилин, аби людина (а надто та, яка веде малорухливий спосіб життя) відчула легкість і бадьорість у всьому тілі. Крім того, процедура загострює пам’ять, підвищує працездатність і має виражені імуностимулюючі властивості.

Косметичний ефект масажу голови

Покращання секреторної функції сальних та потових залоз сприяє очищенню шкіри від ороговілих лусочок, позитивно впливає на стан волосся, робить його здоровим, красивим, блискучим. Шкіра голови стає більш сприйнятливою до впливу всіляких бальзамів, шампунів, масок та інших засобів догляду за волоссям, а отже, і результат від їх застосування буде ще помітнішим.

Базова ціна :

30 хвилин –– 400 грн

Прайс-лист

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...