Шведський масаж

  • Шведський масаж
  • Шведський масаж
  • Шведський масаж
  • Шведський масаж

Про...

Шведський масаж зобов’язаний своєю появою у 18-му столітті вченому з Швеції Хенріку Лінгу, який успішно випробував на собі його цілющі прийоми. З часом початкову методику було доопрацьовано та вдосконалено послідовниками Лінга, і сьогодні класичний шведський масаж є одним із найпоширеніших у західному світі. Відмітна його особливість – спокійне, повільне, але при цьому інтенсивне й сильне пророблення тканин, за допомогою якого розминаються наявні в них ущільнення, розтягуються м’язові, судинні та нервові волокна. Ефективність процедури посилюється чергуванням різних масажних прийомів та гімнастичних вправ. Ще один різновид шведського масажу – холістичний. У холістичному шведському масажі основним прийомом є вібрація, яка максимально розслаблює і дарує пацієнтові спокій та здоровий сон.

Терапевтична дія

Шведський масаж завдяки глибокому проникненню в тканини є гарною діагностичною та лікувальною процедурою, оскільки дозволяє виявити осереддя ураження і усунути їх. Він активно використовується для зняття м’язової втоми, спазмів, поліпшення рухливості суглобів, прискорення загоювання травм, позбавлення від рубців та шрамів. Масаж благотворно діє на нервову систему людини, позбавляючи її від емоційної напруги і повертаючи спокій та чудовий настрій.

Базова ціна :

90 хвилин –– 900 грн
120 хвилин –– 1200 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
17.08.2016 11:48
Loren
I do gymnastics. I am doing Swedish massage at home. I sleep like a baby after a massage. Swedish massages help to relax and are very soothing. Roman is doing a great massage!

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...