Глибинний масаж обличчя

  • Глибинний масаж обличчя
  • Глибинний масаж обличчя
  • Глибинний масаж обличчя
  • Глибинний масаж обличчя

Про...

Глибинний масаж обличчя (регенеративний масаж) – глибока взаємодія з клієнтом, в тому числі, з його тонкими тілами. Комплексна робота відбувається не тільки з обличчям, а й з усім тілом людини. Ще одна назва цього масажу - «зняття соціальних масок» характеризує ефект від процедури: звільняючи від психосоматичних синдромів, глибинний масаж обличчя повертає природну красу, дає можливість людині змінити усталені стереотипи та усвідомити стратегії власної поведінки.

В основі масажу – вплив безпосередньо на лицьові кістки черепа, ковзання по поверхні кістки в певних напрямках з сильним тиском, за рахунок чого відбувається розслаблення на всіх рівнях. У процесі такого впливу автоматично відбувається «знімання соціальних масок», що сприяє вивільненню додаткової енергії - обличчя немов оживає зсередини. Людина виглядає молодше, бадьоріше, енергійніше.

Користь глибинного масажу обличчя

Процедура має яскраво виражений косметичний і антивіковий ефект: розслаблення мімічної мускулатури, розгладження зморшок, глибоке розслаблення, звільнення від пригнічених емоцій.
Глибинний масаж обличчя допоможе Вам звільнитися від соціальних масок, стати більш щирим, відкритим і вільно проявляти себе в будь-якій ситуації.

Базова ціна :

60 хвилин –– 800 грн

Прайс-лист

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...