Точковий масаж

  • Точковий масаж
  • Точковий масаж
  • Точковий масаж
  • Точковий масаж
  • Точковий масаж
  • Точковий масаж

Про...

Точковий масаж, або акупресура – перевірена віками оздоровча практика зі східним корінням, яка передбачає лікування комплексне, неспішне, виключно індивідуальне. Вона базується на давніх уявленнях про існування в людському організмі життєвої енергії, що рухається по певних каналах – меридіанах до всіх органів і здійснює кругообіг протягом доби. При цьому в енергетиці людини взаємодіють дві основи: батьківська – ян (позитивна) та материнська – інь (негативна), дисбаланс яких знаходить прояв у різноманітних хворобах. Правильний розподіл цих полярних сил, відновлення енергетичної рівноваги і, як наслідок, зцілення, досягається шляхом натискання на так звані «життєві» точки (зараз їх іменують біологічно активними). Сучасна медицина пояснює явний терапевтичний ефект такого ввпливу складними рефлекторними зв’язками.

Види та застосування

Точковий масаж буває гігієнічний, косметичний, лікувальний та відновний; дія його може бути тонізуючою або розслаблюючою. Він успішно використовується для зняття стресу, почуття тривоги й утоми, показаний у разі м’язового гіпертонусу, неврозів, невритів, алергії, мігрені, остеохондрозу, гіпертонії, захворювань травного тракту. При багатьох недугах процедура чудово доповнює лікарську терапію та фізіотерапевтичні методи.

Базова ціна :

60 хвилин –– 600 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
13.05.2017 15:26
Инга
Это массаж для смелых: было очень больно, в какие-то моменты хотелось кричать и ругаться, потом хотелось вырваться и быстрее убежать... До сих пор не понимаю, как я всё это вытерпела, но странным образом боль в пояснице и ноге исчезли постепенно полностью. Спасибо Вам. И прошу прощения за все непарламентские выражения :)
2.
02.09.2016 21:14
Аника
Акупрессура мне нравится, точечный массаж очень люблю и всем рекомендую! Помогает расслабиться и восстановить силы после рабочего дня.
3.
13.08.2016 18:08
Христя
Я вірю в те, що ми поєднуємо в собі позитивну і негативну енергетику, всі стреси в нашому житті наповнюють нас негативними емоціями і я знайшла спосіб від них позбавиться! Точковий масаж розслабляє і тонізує, після сеансу я почуваю себе оновленою і повною сил!
4.
21.06.2016 10:19
Александра
Існує різниця між кожним видом масажу. Професіоналізм команди масажистів полягає не тільки в умінні робити якісний масаж, але і проконсультувати клієнта про ефективність того чи іншого курсу масажуі підібрати масаж у відповідності з індивідуальними особливостями кожної людини. Лікувальний точковий масаж може робити тільки кваліфікований фахівець. А знайти масажиста, який проводить точковий масаж на дому - рідкість. В першу нашу зустріч Кирило відразу сказав, що у мене шийний остеохондроз, і не помилився - саме цей діагноз мені поставили в лікарні. Я переконалася в професіоналізмі Home.Masssage на власному досвіді!

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :