Масаж для вагітних

Масаж для вагітних

Про...

Масаж для вагітних коригує вияви дискомфорту, викликані збільшеним навантаженням на всі органи та гормональними змінами при виношуванні малюка. Він знімає відчуття болю та напруги в спинних м’язах, цілюще впливає на нервову систему. Активізація кровопостачання та лімфотоку йде на користь розвиткові плоду, сприяє усуненню варикозу і набряків, запобігає появі розтяжок.

Особливості масажу під час вагітності

Процедура має передумовою спокійну, м’яку дію й абсолютне виключення різких рухів та натискань. Ділянка живота в зону впливу не входить. Масажуються шия, плечовий пояс, руки, ноги, з особливою обережністю – крижі й поперек. Пророблення спини виконується на боці, а для зручності підкладаються подушки та ковдри. З метою уникнення і зменшення набряків кінцівок використовуються прийоми лімфодренажу.

За нормального перебігу вагітності та відсутності медичних протипоказань сеанси допустимо проводити на будь-яких строках, але в разі токсикозу бажано зачекати до початку другого триместру. Обов’язковою умовою є уважне і турботливе ставлення до майбутньої матері, забезпечення для неї повного комфорту, безпеки та позитивних емоцій.

Базова ціна :

60 хвилин –– 600 грн

Прайс-лист

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...