Chair-масаж

  • Chair-масаж
  • Chair-масаж
  • Chair-масаж
  • Chair-масаж
  • Chair-масаж

Про...

Івент-масаж (event-масаж, масаж в офісі) було створено спеціально для менеджерів, які зазнають хронічної втоми, частих стресів, але не мають можливості або не бажають витрачати багато часу на своє оздоровлення. Він давно став популярним і затребуваним способом підвищення продуктивності праці в США та Європі, а останнім часом розповсюджується і в нашій країні, де вноситься до програм різноманітних заходів для забезпечення їх високої ефективності.

Види експрес-масажу

«Родзинкою» конференцій, виставок, промоакцій, корпоративів стане сhair-massage: один або кілька майстрів, використовуючи свої масажні стільці, виконають швидке пророблення комірцевої зони, спини, рук. Його проводять через одяг, під музику, до 20 хвилин – цього достатньо, щоб зняти м’язове й нервове напруження, підвищити працездатність, фізичну та розумову активність, поліпшити настрій.

Дні народження, дівич-вечори, інші святкові події, відпочинок у сауні запам’ятаються надовго, якщо спеціаліст, який приїде з масажним стільцем, зробить винуватцеві свята та гостям швидкий розслаблюючий масаж – приємну для душі й тіла процедуру.

Базова ціна :

60 хвилин –– 900 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
15.06.2017 16:23
Татьяна
Организовуя корпоратив за городом, хотелось удивить коллег и оставить приятные воспоминания. Пригласив Кирилла и Дениса с специальными креслами для массажа, все коллеги остались довольны и с радостью вспоминают те события! Рекомендую для праздников !!!

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :