Медовий масаж

  • Медовий масаж
  • Медовий масаж
  • Медовий масаж
  • Медовий масаж
  • Медовий масаж
  • Медовий масаж

Про...

Медовий масаж – ефективний, перевірений багаторічною практикою метод поліпшення стану шкіри та корекції фігури. При його проведенні на шкіру наноситься натуральний бджолиний мед – відомий ще з давніх часів цілющий засіб, що збагачує організм людини вітамінами та мікроелементами. Але мед не тільки живить тканини: під дією інтенсивного масажу з сильним надавлюванням і різким відриванням долонь він «витягує» з шкіри відмерлі клітини, шлаки й токсини, робить її шовковистою, пружною, позбавленою підшкірних ущільнень.

Ефект масажу медом

Можна проводити медовий ручний або баночний масаж усього тіла, стегон, шиї, живота, рук і ніг. Гарантовано досягається потрібний результат: при впливі на ділянки, уражені целюлітом, зникає «апельсинова кірка», при масажі живота щезають зайві сантиметри на талії, покращується робота травної системи, зміцнюється черевний прес. Пророблення спини, посилюючи кровопостачання тканин, надасть допомогу в разі захворювань хребта, швидко зніме втому.

Масаж медом значною мірою сприяє схудненню, відновлює нормальне функціонування суглобів, успішно бореться з наслідками стресу. А для обличчя він є чудовою тонізуючою процедурою, яка очистить пори, усуне лущення, розгладить мімічні зморшки, допоможе зберегти і продовжити молодість.

Базова ціна :

60 хвилин –– 600 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
27.06.2016 13:22
Виктория
Массаж с выездом на дом - удобное решение для тех, кто заботится о своем здоровье и внешности. Я ухаживаю за своим телом, это важная часть моей жизни, я правильно питаюсь, занимаюсь фитнесом и раз в неделю пользуюсь услугами Home.Masssage. Я чередую различные виды массажа, но мой фаворит - медовый массаж. . Избавиться от шелушения кожи на теле мне помог именно этот вид массажа. А запах меда приносит мне эстетическое удовольствие от процедуры.

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :