Антицелюлітний

  • Антицелюлітний
  • Антицелюлітний
  • Антицелюлітний
  • Антицелюлітний

Про...

Антицелюлітний масаж – комплексна лікувальна процедура, що має на меті поліпшення пропорцій фігури і ліквідацію застійних осередків у підшкірному жировому шарі. Це найбільш результативний засіб усунення «апельсинової кірки», яка виникає у жінок зазвичай через порушення гормонального фону, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя і уражає сідниці, стегна, живіт, плечі.

Позитивна дія

Спеціаліст може розв’язати проблему різними шляхами: подрібнювати і видаляти целюлітні відкладення за допомогою прийомів ручного масажу або інтенсивно діяти на проблемні місця вакуумом, застосовуючи баночний масаж. Таке глубоке пророблення усуває застій рідини в підшкірній жировій клітковині, активізує кровопостачання та відтік лімфи, руйнує жирові клітини, прискорює обмін речовин і вироблення необхідних для шкіри структурних білків. Завдяки цьому досягається стійкий позитивний результат: підвищується пружність м’язів та тонус шкіри, зменшуються обсяги тіла.

Масаж від целюліту зміцнює іммунну систему, має протистресовий ефект, а в комплексі з очищувальними процедурами, фізичними вправами та дієтою допоможе швидко знизити вагу і поверне жінці стрункість, привабливість та впевненість у собі.

Базова ціна :

60 хвилин –– 600 грн
90 хвилин –– 900 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
30.11.2017 19:37
Алина
Мастер Андрей очень круто делает антицеллюлитный массаж никаких синяков результат видно после каждого сеанса!
2.
04.11.2017 17:57
Катя
Заказывала антицелюлитный массаж! После сеанса попросила дополнительный полу-часовой массаж спины. Теперь всегда чередую 2 вида массажа, потому что нет времени на прохождение нескольких курсов. Результаты просто супер!!!!! Очень-очень рекомендую Романа!!!!
3.
12.05.2017 19:13
Ирина
Делала с Денисом сначала лимфодринаж ног, потом перешли на антицеллюлитный массаж! После курса, ноги меня радуют! Чувствуется легкость, не так отекают, отличная подготовка к лету )
4.
16.02.2017 11:26
Светлана
У меня очень чувствительное тело. Найти мастера, который одновременно сделает отличный массаж и не оставит синяков, сложно. Выбрав Дениса, я не ошиблась. Прекрасная работа, супер ощущения, да еще и весело поболтали.
5.
11.02.2017 18:56
Дарья

Знаю Кирилла более трёх лет. Благодаря ему поняла, что антицеллюлитный массаж не должен быть болезненным и с синяками,как это было у меня раньше с другими "профессионалами". Доверяю своё тело только ему! Результат супер! Очень приятный,позитивный и с отличным чувством юмора человек)

Здоровое тело и отличное настроение обеспечено, поверьте) спасибо огромное за то,что Вы у меня есть)

Ваша навсегда)))


Усі відгуки

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :