Реабілітологія

  • Реабілітологія
  • Реабілітологія
  • Реабілітологія
  • Реабілітологія

Про...

Реабілітаційний масаж – надійний метод відновлення організму після хвороб і травм. Головне його завдання полягає в якнайшвидшому відновленні функцій хворих органів, позбавленні від болю, знятті психологічного та м’язового навантаження. Залежно від діагнозу використовуються різні комбінації розминань, вібрацій, розтирань, погладжувань, інших прийомів, спрямованих на активізацію кровообігу, обмінних процесів, поліпшення рухливості суглобів, підвищення еластичності м’язів та сухожиль, зміцнення нервової системи.

Показання для застосування

Доповнюючи інші терапевтичні практики, професійний відновний масаж є життєво необхідною процедурою для людей із вродженою чи набутою інвалідністю, порушенням обміну речовин (при подагрі, ожирінні, цукровому діабеті), сприяє реабілітації пацієнтів, які перенесли ішемічний та геморагічний інсульт, інфаркт міокарда, операцію на хребті, допомагає підтягнути обвислий після пологів живіт. За його допомогою ліквідуються наслідки переломів, розтягнень, вивихів, інших пошкоджень. Він ефективно усуває симптоми, що заважають нормальній життєдіяльності людини, повертає їй активність та впевненість у собі.

Базова ціна :

60 хвилин –– 800 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
29.01.2017 18:42
Анна
Спасибо, Кирилл, за Ваши золотые руки! Вы опять поставили мою маму на ноги. Уже который раз! Вы - наша палочка-выручалочка :) Спасибо!!!
2.
07.06.2016 13:27
Ольга ?вановна
Знакомство с Андреем было вынужденным - после перелома у мамы были большие проблемы с коленом - оно совсем не хотело работать. Благодаря настойчивости нашего массажиста, мама сегодня первый раз за полгода вышла на улицу! самостоятельно! У нас сегодня праздник!!! Огромное Вам Спаибо!
3.
18.07.2014 17:09
?горь Вячеславович
Кирилл Владимирович, благодарю за сеансы. Вы меня на ноги поставили.

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :