Бамбукові палиці

  • Бамбукові палиці
  • Бамбукові палиці
  • Бамбукові палиці
  • Бамбукові палиці
  • Бамбукові палиці
  • Бамбукові палиці

Про...

Бамбуковий масаж, або масаж «Теплий бамбук» – тонізуюча процедура з давніми східними традиціями, що користується величезною популярністю в сучасному світі. Під час сеансу на тіло діють не руки масажиста, а міцні бамбукові палиці різного розміру. Вони є гарним інструментом, який дозволяє урізноманітнити техніку масажу і глибоко проробляти тканини.

Особливості масажу бамбуковими палицями

Попередньо розігрітими палицями бамбуку спеціаліст обробляє певні ділянки тіла, чергуючи натискання різної сили та тривалості з вібрацією. Маніпуляції виконуються по олії, що забезпечує тісний контакт із шкірою. Теплий бамбук робить їх приємними і безболісними, полегшує проникнення до найглибших місць напруги, завдяки чому ефект масажу помітно посилюється.

Дія і користь

Покращуючи кровообіг та рух лімфи, масаж має яскраво виявлену антицелюлітну дію, підвищує тургор шкіри, повертає гнучкість суглобам. Прискорює обмінні процеси і помітно коригує фігуру, позбавляє від зайвої ваги. Процедура також дуже корисна при розумовій та фізичній перевтомі: вона знімає стрес, больові відчуття, м’язову та нервову напругу, повертає працездатність і гарний настрій.

Базова ціна :

90 хвилин –– 800 грн
120 хвилин –– 1000 грн

Прайс-лист

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :