Лімфодренаж

  • Лімфодренаж
  • Лімфодренаж
  • Лімфодренаж

Про...

Лімфодренажний (лімфатичний) масаж стимулює рух в організмі лімфи – рідини, роль якої полягає в очищенні всіх тканин від токсичних речовин і створенні імунітету. Найважливішою умовою його грамотного проведення є знання напрямку лімфатичних судин і розміщення лімфовузлів, правильна сила та точний час впливу, що може забезпечити лише професійний масажист.

Значення лімфодренажного масажу для здоров’я

Вплив на лімфатичну систему нормалізує метаболізм, сприяє спаленню жиру та корекції силуету. А покращання кровообігу, усунення застою рідини в тканинах робить лімфодренаж дуже корисним при варикозному розширенні вен, болях та набряках кінцівок.

Лімфодренажний масаж обличчя, рук, ніг або всього тіла – важлива складова будь-якої антицелюлітної програми. Він допомагає підвищити тонус шкіри, розгладити зморшки та целюлітні горбочки, зменшити масу тіла. При цьому результат буде помітно вже після кількох сеансів.

До того ж ця корисна і приємна процедура цілюще впливає на стан опорно-рухового апарату, нервової, травної, видільної системи, значно активізує природні захисні сили організму.

Базова ціна :

60 хвилин –– 600 грн
90 хвилин –– 900 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
12.05.2017 19:13
Ирина
Делала с Денисом сначала лимфодринаж ног, потом перешли на антицеллюлитный массаж! После курса, ноги меня радуют! Чувствуется легкость, не так отекают, отличная подготовка к лету )
2.
13.08.2016 18:11
Олеся
Лімфодренажний масаж дуже приємна і корисна процедура! Стимулює кровообіг, мені допомагає позбутися целюліту в проблемних зонах, роблю регулярно, шкіра завжди пружна!

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :