масаж Банками

  • масаж Банками
  • масаж Банками
  • масаж Банками
  • масаж Банками

Про...

Масаж банками належить до числа найбільш дієвих методів усунення целюліту та моделювання фігури. Під час процедури майстер використовує спеціальні вакуумні банки, які втягують в себе шкіру й «присмоктуються» до тіла, і переміщує їх за ходом кровоносних та лімфатичних судин. Відбувається як посилене пророблення шкіри, підшкірної клітковини та м’язових волокон, так і вплив на нервові закінчення, пов’язані з внутрішніми органами. Завдяки цьому знищуються жирові клітини і видаляється надлишок міжклітинної рідини, поліпшується кровопостачання, стимулюються процеси обміну речовин і живлення тканин, прискорюється рух лімфи та виведення накопичених токсинів і шлаків. Шкірний покрив стає рівним, щільним, набуває здорового, свіжого вигляду, контури тіла чіткішають. Досягається загальне оздоровлення організму.

Переваги баночного масажу

Професійний масаж банками дає змогу досягти найбільшого ефекту в найкоротші строки. Спрямовано впливаючи на проблемні зони, можна швидко прибрати навіть виражену целюлітну бугристість, позбутися зайвих кілограмів та привести до ладу фігуру. За умови активних фізичних вправ і помірного харчування досягнутий ліфтинг-ефект зберігається протягом тривалого часу.

Базова ціна :

60 хвилин –– 600 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
04.09.2016 18:27
Елена
Если вы до сих пор не верите в то, что можно избавиться от дефектов фигуры без пластической операции, то вы наверняка не пробовали баночный массаж! Вещь потрясающая! Немного есть дискомфорт при первой процедуре, но это если кожа чувствительная как у меня, а результат минус сантиметры и упругая кожа!

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :