Сабай

  • Сабай
  • Сабай
  • Сабай
  • Сабай
  • Сабай
  • Сабай

Про...

Масаж Сабай (Sabai) – вдале поєднання прийомів класичного тайського масажу із східними техніками. Так можна коротко охарактеризувати цю могутню оздоровчу та омолоджуючу процедуру, яка дозволяє пробудити приховані можливості людського організму і одночасно дарує відчуття душевної гармонії та спокою. Назва її вельми красномовна: словом «сабай» тайці визначають найвищий ступінь насолоди.

В основі масажу – глибокий вплив на енергетичні канали (меридіани) та біологічно активні точки, рефлекторно пов’язані з внутрішніми органами та системами людини – від ступнів до маківки голови. Для досягнення більшого лікувального ефекту майстер працює не тільки пальцями, але й передпліччями, ліктями, основами долонь. Прийоми глибокого пророблення м’язів доповнюються вмілим використанням суміші ароматних олій, цілющих для душі й тіла.

Користь масажу Сабай

Процедура має яскраво виражений терапевтичний, косметичний та антивіковий ефект: допомагає в лікуванні широкого спектру хвороб, позбавляє від м’язових затисків, болю, спазмів, активізує обмінні процеси шкірного покриву, покращує емоційний стан, дає інтенсивний приплив життєвої енергії.

Базова ціна :

90 хвилин –– 1200 грн
120 хвилин –– 1600 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
08.02.2018 11:19
Валерия
Потрясающе! То, что я хотела))! Я из капризных и опытных клиентов и угодить мне сложно)?
2.
26.06.2017 00:11
Николай из Харькова
Я считаю, что массаж должен быть жёсткий. Мои 160 кг размять очень сложно, но Кирил справился на пятерку с плюсом. Придется в Киев приезжать чаще :) За хорошим массажем
3.
26.06.2016 08:37
Светлана
Восточные техники массажа для дам, например мой любимый - Сабай – отличный способ омоложения, который станет прекрасным дополнением к косметическому уходу за кожей. В сочетании с ароматическими маслами этот массаж дает потрясающий эффект расслабления, удовольствия, и действует как анти стресс на внутреннее и внешнее состояние человека. Эффект омоложения достигается благодаря мягким прикосновениям рук массажиста и правильному воздействию на определенные участки тела.

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...