масаж Рук

  • масаж Рук
  • масаж Рук
  • масаж Рук
  • масаж Рук
  • масаж Рук
  • масаж Рук

Про...

Масаж рук зарекомендував себе як приємна, розслаблююча процедура, що має помітний оздоровчий та косметичний ефект. З його допомогою можна не тільки позбутися втоми і болю, викликаних фізичними навантаженнями, але й значною мірою поліпшити загальне самопочуття. Адже на кистях скупчено багато акупунктурних точок, правильне пророблення яких цілюще позначається на функціонуванні рефлекторно пов’язаних з ними частин тіла та внутрішніх органів.

Користь масажу рук

Внаслідок масажу пальців рук, кистей, передпліч, плечей активізується кровопостачання та живлення тканин, посилюється відтік лімфи, стимулюється виведення надлишків молочної кислоти з м’язових волокон. Шкіра стає пружною, а м’язи – еластичними. Знімається напруга, судоми, набряклість, відновлюється працездатність, швидше зникають наслідки травм та переломів. Зміцнюються суглоби, зв’язки, серцево-судинна та нервова системи.

Масаж рук позбавляє і від зовнішніх недоліків: очищує пори від забруднень, прибирає пігментацію, згладжує шрами, рубці, прискорює ріст нігтів та поліпшує їхній стан. Регулярні сеанси сповільнюють старіння шкіри, роблять руки доглянутими, допомагають позбутися зайвого жиру та целюліту.

Базова ціна :

60 хвилин –– 600 грн

Прайс-лист

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :