Класичний масаж

  • Класичний масаж
  • Класичний масаж
  • Класичний масаж
  • Класичний масаж
  • Класичний масаж
  • Класичний масаж
  • Класичний масаж
  • Класичний масаж

Про...

Класичний масаж – це дієвий метод зміцнення здоров’я та активізації життєвих сил за рахунок інтенсивної обробки всього тіла. Його прийоми спрямовані на розслаблення м’язів, нормалізацію кровопостачання та усунення болю. Характер впливу визначає різновиди масажу: він буває лікувальний, розслаблюючий або тонізуючий.

Особливості та користь

Загальний класичний масаж є комплексною процедурою і охоплює всі частини тіла – спину, голову, ноги, руки, обличчя, живіт. У результаті розігрівання та глибокого проникнення в тканини покращується стан усіх груп м’язів, хребта і кровоносної системи, повертається рухливість суглобів, приходять до норми функції внутрішніх органів, активізується обмін речовин і підвищується імунітет. Зміцнюється нервова система: поліпшується розумова діяльність, знімається емоційне збудження, нормалізується сон.

Показання

Класичний масаж усього тіла рекомендується регулярно проводити кожній людині. Як чудовий профілактичний і терапевтичний засіб, він ефективно і в короткі строки відновлює сили після хвороб та травм і повертає до нормальної життєдіяльності. Особливо корисний цей вид масажу при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, малорухливому способі життя. Інтенсивний курс використовується для зниження ваги, усунення розтяжок і в’ялості шкіри.

Базова ціна :

90 хвилин –– 800 грн
120 хвилин –– 1000 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
13.07.2019 22:47
Валерия
Классический массаж мой любимый, очень удобно что массажист приезжает на дом, услугами home.masssage пользуюсь около года, пробовала массаж бамбуковыми палками и антицеллюлитный массаж, но классическому массажу не изменяю! Все таки массаж всего тела - это гораздо приятнее!
2.
10.07.2019 11:03
Рита
Классический массаж на дому - мой любимый. Потому что не надо ехать в переполненном транспорте, а можно просто насладиться массажем и позитивными эмоциями. Классический массаж очень расслабляет, избавляет от напряжения, а после массажа чувствуешь себя обновленным, полным сил и энергии человеком. Хвалю! Классический массаж на дому - отличная вещь!
3.
09.07.2019 10:30
Ольга
Для меня классический массаж - это скорее способ побаловать себя, чем регулярная процедура. Не могу сказать что каждую неделю делаю массаж, но раз в 2-3 недели ко мне приезжает Андрей и делает классический массаж на дому. Мне он помогает снять усталость и расслабиться, я наслаждаюсь процессом, а прикосновение мужских рук - это всегда приятно!
4.
17.03.2019 13:55
Алена
При первом нашем разговоре Кирилл ответил, что он не скорая помощь и слукавил. Он в буквальном смысле поставил меня на ноги за один сеанс. А за несколько вернул отличное самочувствие. Чувствуется, что человек занимается своим делом, мне радостно слушать как Кирилл рассказывает о своей работе, обучении в разных странах и разным техникам. После сеанса я смеюсь, танцую, массаж делают мне, а выигрывает вся моя семья :) Массаж может быть приятным дополнением, но это так же о здоровье, энергии, более качественном уровне жизни
5.
08.03.2019 15:32
Юлія
Я не знаю як жила без Вашого масажу раніше. Я людина прискіплива, щодо цього питання. Жила довгий час в Азії, а там масаж - частина культури . Чесно і дуже об‘єктивно можу сказати, що Кирилл - найкращий спеціаліст! Володіє унікальними техніками масажу, знає анатомію і навіть на енергетичному рівні - відчувається , що це справа його життя, якою він займається з повною віддачею! Дякую! Дякую! Дякую!

Усі відгуки

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :